„Młodzi na start"–Fundusze Europejskie na założenie firmy dla osób poniżej 30 roku życia Drukuj

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie zaprasza na bezpłatne webinarium z cyklu „Młodzi na start – Fundusze Europejskie na założenie firmy dla osób poniżej 30 roku życia na terenie województwa podkarpackiego”. Wsparcie w ramach Poddziałania 1.2.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Webinarium odbędzie się 10 marca 2022 r. od godz. 10:00 do 11.00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Rejestracja na webinarium odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


W przypadku nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 798 771 192 lub 798 771 620.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinarium skierowane jest do osób poniżej 30 roku życia, zamieszkujących i chcących rozpocząć działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego. Zapraszamy w szczególności osoby zamieszkujące na terenie powiatów: jasielskiego, krośnieńskiego, strzyżowskiego, sanockiego, brzozowskiego, bieszczadzkiego, leskiego.

W webinarium weźmie udział:

  • Pani Natalia Kuliga-Helnarska – koordynator projektu „Dotacje dla Młodych” z Lokalnej Grupy Działania „Kraina Nafty”.
  • Koordynator projektu „Przedsiębiorca z POWERem!” z „INNOVO” Innowacje w Biznesie Sp. z o.o.

Sukcesywnie będziemy zapraszać mieszkańców pozostałych powiatów na kolejne spotkania z cyklu „Młodzi na start – Fundusze Europejskie na założenie firmy dla osób poniżej 30 roku życia na terenie województwa podkarpackiego”. Daty webinarów uzależnione są od terminów naborów ogłaszanych przez operatorów z danego terenu.

Program webinarium:

  1. Powitanie uczestników, informacje organizacyjne. Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
  2. Omówienie grupy docelowej.
  3. Przedstawienie wysokości dofinansowania.
  4. Proces aplikowania o dofinansowanie.
  5. Zaprezentowanie operatorów wsparcia.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator webinarium:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie
ul.Staszica20,   38-400Krosno
tel.:798771192, 798771620
e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

https://us02web.zoom.us/j/82878869028?pwd=cG5OL1BCRm1WeVFxTW1oWmF2TjdIdz09