Drukuj
poniedziałek, 08 listopada 2021 12:45

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”


OGŁOSZENIE O NABORZE NR 3/2021

Stowarzyszenie Czarnorzecko-Strzyżowska Lokalna Grupa Działania
działające na terenie gmin:


Frysztak, Korczyna, Krościenko Wyżne, Strzyżów, Wiśniowa, Wojaszówka


informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy
w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
w zakresie celu szczegółowego Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 Czarnorzecko- Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania nr I.2 Rozszerzenie i poprawa jakości infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej sprzyjającej rozwojowi turystyki w ramach przedsięwzięcia:


I.2.1 BUDOWA LUB PRZEBUDOWA NIEKOMERCYJNEJ INFRASTRUKTURY TURYSTYCZNEJ, REKREACYJNEJ I KULTURALNEJ SŁUŻĄCEJ TURYSTOM


I. Termin, miejsce i tryb składania wniosków:

Termin składania wniosków: od 26 listopad do 10 grudzień 2021 r. O terminie złożenia wniosku decyduje data jego dostarczenia do Biura Czarnorzecko - Strzyżowskiej LGD.

Więcej…
 
Warszaty dla osób składających wniosek na podejmowanie działalności gospodarczej Drukuj

Biuro Czarnorzecko- Strzyżowskiej LGD zaprasza osoby zamierzające wnioskować o premie na rozpoczęcie działalności gospodarczej w związku z ogłoszonym naborem nr 4/2021 na warsztaty dotyczące zasad przyznawania pomocy i wypełniania dokumentacji aplikacyjnej (wniosek o przyznanie pomocy, biznesplan, załączniki). Spotkanie odbędzie 19.11.2021 r. (piątek) o godz. 13.00 w biurze LGD. Chętnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa (telefonicznie lub mailowo). Konsultacje indywidualne możliwe są również w każdy dzień tygodnia w godzinach pracy biura. Zapraszamy!

 
X edycja konkursu na najpiękniejszą wieś Podkarpacia Drukuj

Rozpoczęła się X edycja konkursu na najpiękniejszą wieś Podkarpacia. Konkurs, corocznie organizowany przez Województwo Podkarpackie w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi cieszy się niesłabnącą popularnością. Zachęcamy do głosowania na miejscowość z obszaru naszej LGD: Markuszową bądź Krościenko Wyżne. Głosowanie online dostępne na stronie http://pieknawies.podkarpackie.pl/index.php (oddanie głosu zajmuje tylko 60 sekund!). Dziękujemy!!

To już X edycja konkursu na najpiękniejszą wieś Podkarpacia. Konkurs, corocznie organizowany przez Województwo Podkarpackie w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi cieszy się niesłabnącą popularnością. Wierzymy, że głosowanie online ułatwi tegoroczne wyłonienie zwycięzcy.

 
Spotkanie z przedstawicielami LGD i Urzędu Marszałkowskiego Drukuj

W dniach 9 - 10 września br. w Pstrągowej odbyło się pierwsze po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19  spotkanie z przedstawicielami 26 lokalnych grup działania z terenu województwa podkarpackiego, którego organizatorem był Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. Zarząd Województwa Podkarpackiego reprezentowany był przez  Panią Ewę Draus – Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego oraz Panią  Annę Huk – Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego. Stroną merytoryczną szkolenia zajęli się pracownicy Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz Departamentu Zarządzania Regionalnego Programu Operacyjnego tut. Urzędu.

Więcej…
 
Ocena wniosków złożonych w naborach 1/2021 i 2/2021 - WYNIKI Drukuj
wtorek, 31 sierpnia 2021 14:16

Dnia 23.07.2021 roku o godzinie 12.00 w w sali obrad DK Sokół, ul. Mostowa 2 w Strzyżowie, odbyło się Posiedzenie Rady Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania dotyczące oceny wniosków złożonych w naborze 1/2021 i 2/2021. Poniżej znajdują się najważniejsze dokumenty dotyczące wymienionego posiedzenia:

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 56