Wiśniowa Frysztak Korczyna Krościenko Wyżne Strzyżów Wojaszówka
Targi produktów lokalnych ponownie na Rynku w Strzyżowie Drukuj

W związku z dużym zainteresowaniem Tragami produktów lokalnych, które odwiedziło w ubiegłym roku blisko 3 tys. osób, władze Gminy podjęły decyzję o wpisaniu wydarzenia na stałe do kalendarza imprez.

Podobnie jak w zeszłym roku Targi odbędą się na Rynku w Strzyżowie w niedzielę palmową, tj. 20 marca 2016 r. Gośćmi specjalnymi Targów będą tym razem producenci lokalni z Ukrainy.

Więcej…
 
Drukuj


Więcej…
 
Konkurs grantowy "Motyw Podkarpacia" Drukuj

Fundacja Karpacka – Polska ogłosiła konkurs na wzór regionalny pt. „Motyw z Podkarpacia”, którego celem jest zainteresowanie projektantów, grafików, twórców oraz rzemieślników do czerpania inspiracji z lokalnego dziedzictwa, zarówno historycznego, etnograficznego, jak i przyrodniczego obszarów górskich jak i podgórskich województwa podkarpackiego oraz promocja tak zebranego zespołu motywów. Adresatami konkursu są lokalni twórcy, rzemieślnicy, absolwenci i studenci m.in. grafiki, wzornictwa oraz wszyscy mogący zaprezentować swoje dzieła w postaci grafik cyfrowych lub rękodzieła.

Do konkursu mogą zgłaszać się osoby fizyczne powyżej 18 roku życia, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, niezależnie od miejsca zamieszkania. Termin składania prac mija 24 lutego 2016 r. o godz. 23.59. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 500 zł netto, natomiast osoba wyróżniona 500,00 zł netto.

 
Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców w Strzyżowie. Drukuj

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne "Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców" organizowane przez Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego.

Spotkanie adresowane jest do mikro, małych  i średnich  przedsiębiorstw planujących pozyskać dotację z Funduszy Europejskich. Podczas spotkania przekazane zostaną informacje na temat planowanego wsparcia dla potencjalnych beneficjentów z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 z  działania 1.4 Wsparcie MŚP.

Termin spotkania:

Strzyżów - 10 lutego 2016, godz. 10.00, miejsce: Urząd Miejski w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 5, sala narad

Więcej…
 
Przyjęto Strategię Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) na lata 2016-2023 Drukuj

W dniu 10 grudnia 2015 r., uchwałą nr 1/XII/2015/WZC Walne Zebranie Członków Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania jednogłośnie przyjęło „Strategię rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) na lata 2016-2023”.

LSR jest podstawowym i najważniejszym dokumentem, który LGD składa wraz z wnioskiem o wybór LSR w konkursie prowadzonym przez Zarząd Województwa Podkarpackiego.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 38
Reklama

Kontakt

Reklama
Reklama
Reklama

Multimedia

Reklama

Polecane strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama